Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Feltöltöttem 1-2 képet,...

Feltöltöttem 1-2 képet, otthon, tükör előttit, meg kintit is, megtennétek, hogy ránéztek és mondtok róla véleményt? Illetve ha valaki már tapasztalt a sínes otthoni fogfehérítővel, az megtenné, hogy leírja a gondolatait ezzel kapcsolatban ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon sok munka árán félretettem a pénzt az felső (elülső) 4 fogam megcsinálására. Fogkoronát csináltattam cirkóniumból, a fogtechnikus megcsinálta, vele és a fogorvossal fel is próbáltam, 1-2 árnyalattal világosabb lett mint az alap fogszínem. (az alap fogszínem viszont ilyen kicsit sárgás) ezért mondta a fogorvos, hogy csináljunk ilyen színt, a többit pedig hozzá fehérítem otthoni sínes fogfehérítővel. Én életemben nem csináltam még ilyet, hallgattam a szakemberre, fel is ragasztotta a fogorvos, viszont így pár árnyalattal elüt a színe a többi fogtól. Viszont furcsa, mert ha süt rá a fény, akkor nem feltűnő, de otthon pl. a tükör előtt nagyon eltér az alap fogszínem a fogkoronáétól. Ezer hála a kedves válaszolóknak.

Itt lesznek a képek (nem tudtam jobb minőségbe megcsinálni sajnos):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2022. febr. 20. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, mert ezt igazából rajtad kívül nem nagyon fogja senki sem észre venni, nem nagy az eltérés.

Egyébként pedig az ember fogai eredetileg sem egyforma színűek. Tesóm front fogai is világosabbak a hátsóbbaktól, pedig nem volt semmilyen beavatkozása, egyszerűen az "első" fogai fehérebbek.

2022. febr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Milyen nemű vagy?
2022. febr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Srác vagyok.
2022. febr. 20. 23:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm 1-es a megnyugtató választ :D. Mit gondolsz egyébként, maga a korona milyen lett?
2022. febr. 20. 23:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi különbség nincs. Ezt csak te látod.
2022. febr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös Miért mondja ezt mindenki?? Akkor úgy tűnik vak vagyok :/
2022. febr. 21. 00:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert te a hibát keresed. És aki magában keresi a hibát, az meg is találja. Az a baj, hogy úgy nézed a fogsorodat, mint azokét a színészekét, akiknek az összes foga mű, és mind tökéletesen egyszínű fehér és egyforma formájú.

De akármelyik embernek az utcán, ezek ugyanolyan színű fogak. Semmi különbséget nem lát senki. Nekem mind az enyém, kb mindegyik más színű. Irigylem a tiedet.

2022. febr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!