Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az Ionic white fogfehéritőről...

Az Ionic white fogfehéritőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalat érdekelne és hogy milyen sárga volt a fogatok és mennyit fehéritett?
2010. szept. 13. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
En ezeket az ara miatt nem vettem meg, viszont a dm-ben lehet kapni, DENTIMIN-H fogfeherito port, aminek elfogadhato ara van, es a csaladunk mar evek ota hasznalja, mivel valoban feheriti, ill. leszedi a fogkoveket is, es a parom nikotinos foga is szep lett.
2010. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a fajta fogfehérítőt. Egy biztos: vettem 3260 forintért White & Goo-t és gyönyörűek lettek a fogaim tőle egy hét alatt. Napi kétszeri használattal. Az ínyt nem bántja, gyakorlatilag veszélytelen. Nem világítanak úgy a fogaim, mint a 150 ezres lézerfehérítéssel, de jól láthatóan fehérebbek. Észreveszi más is.
2010. szept. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
utolsó hozzászoló és ezt hol vetted? hogy kell használni?
2011. jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az ionic white semmit nem ér megvetem semmi hatás jól átb...tak. White&go-t a dm-be árulnak de még nem próbáltam.
2011. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én elég rég óta használom már az ionic whiteot. Szeretem, nekem szép fehér lesz tőle a fogam. Nem tudom mi lehet az oka, hogy van akinek kifehéríti, másnak meg nem vagy csak egy kicsit.
2011. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én nemrég rendeltem utántöltőt az Ionic Whitehoz, mert kezdett visszasárgulni a fogam. Tavaly használtam először és mostanáig tartott az eredménye, kb. 14 hónapig volt fehér tőle a fogam. Szerintem viszonylag egyszerű használni és hamar kifehéríti a fogakat.
2011. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az Ionicwhite sztem jó! Régen cigiztem és elég sárga volt a fogam, de ezzel sikerült szépíteni rajta. Azért nem lett olyan fehér mint a filmsztároknak, de hatalmas a különbség a régi fogszínemhez képest. Sztem próbáld ki nyugodtan.
2011. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én már évek óta használok ionic white-ot és gyönyörű fehér tőle a fogam. A fehérítés után kb. 1 órán keresztül egy kicsit érzékeny szokott lenni a fogam, de ezt leszámítva semmilyen negatívumot nem tudok mondani róla. Ennél jobb már csak az lenne, ha a még a fogkövet is leszedné és betömné a lyukas fogaimat. :))
2012. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Honnan rendeltetek hozzá utántöltőt? Én sehol nem találok.
2016. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ezek a fogfehérítők nem tesznek jót a fogaknak...

Ezt onnan tudom hogy anyukám ápolónő és mondta hogy ezekben a termékekben olyan összetevő van ami tönkre teszi a fogzománcot lehet nem tűnik fel első használatkor...de vékonyítja a fogakat és ettől elég érzékenyek lesznek.

A színészeknek/színésznőknek nem azért van ilyen foguk mert fogfehérítőt használnak hanem a fogorvos pár réteg festékkel...(nem arra a festékre gondolok amivel pl a falat fested,vagy zománc festék vagy milyen,vagy haj :P xD...) amit nem bántja a fogat...és mivel hogy több réteg festéket visznek rá a fogra ez megvédi a fogzománcukat...ezt is anyumtól hallottam xD...ő meg a fogorvostól hallotta szóval...és ezeket a fogfehérítőket úgy reklámozzák hogy hú de jó meg nem árt a fognak közben pedig árt csak lehet hogy a fogat kívülről nem roncsolja és teszi tönkre,hanem belülről...

És hogyha fogfehérítőt használsz vagy szeretnél vagy valami akkor kérd ki egy fogorvos tanácsát...de szerintem a gyógyszertárakban lehet olyat kapni ami vmi gyógynövényes összetevőből készült fogfehérítő,mint pl a fogtömés amit a fogorvosok használnak az is ilyen gyógynövényből készült meg persze fehér mert már nem olyan fogtömés van mint anno...de lehet hogy ennek horibilis ára van én nem szoktam ilyen fogfehérítős cuccokat használni csak sima gyógynövényes fogkrémet meg sensodyne fogkrémet..

Előtte én is azt hittem hogy a színésznőknek meg a fogkrém dobozán látható termékeken lévő emberkéknek akiknek nagyon szép fehér foguk van hogy az tén yleg a fokrém miatt olyan...vagy csak velük született adottság...de kiderült hogy mégsem csak arra tervezett festékkel van átkenve a foguk és ezért olyan szép vagy lehet hogy csak szerencséje van és vele született... :)

Remélem hogy ezzel tudtam segíteni.

2018. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!