Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hiba hogy először szájsebészhe...

Hiba hogy először szájsebészhez megyek?

Figyelt kérdés

Van egy amúgy is rossz fogam, amiből a hosszú hétvége alatt kitört a fele. Úgy ítéltem meg, hogy biztos húzni kell, ezért szájsebész orvoshoz kértem és kaptam időpontot. Ő is meg tudja ítélni, hogy húzni kell e valóban, esetleg még fogorvos gyökérkezelés után tudna e csinálni rá pótlást?

Hiba, hogy először nem fogorvoshoz megyek vele?


2022. márc. 18. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Szájsebészeten ezt csak kihúznák, de ha mégis úgy ítéli meg, hogy nem kell, akkor fogorvoshoz úgyis el kell menni, egyszerűbb lett volna az ő véleményét kikérni és előszor nála időpontra menni.
2022. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ő is meg tudja ítélni, hogy húzni kell e valóban"

Igen. De ha magánrendelésről van szó és úgy mész oda hogy ezt a letört fogat te ki szeretnéd húzatni, akkor nem fog könyörögni, hogy még építsük fel valahogy, hanem kihúzza.

2022. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az nem baj ha mégis el kell menni fogorvoshoz, csak a a kérdés tud e benne segíteni hogy vajon menthető e vagy csak húzza?

Magán orvos, és azért hozzá kertem időpontot mert úgy ítéltem meg, ezt húzni kell. Később gondolkodtam, hogy ha nem muszáj akkor inkább nem..

2022. márc. 18. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Ő is el tudja dönteni.
2022. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!