Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A végleges korona "jobb",...

A végleges korona "jobb", mint az ideiglenes?

Figyelt kérdés

A jobbat úgy értem, hogy barázdáltabb a felszíne? Mert az ideiglenesemnek nagyon "csiszolt" az érzete. És magas. Mondtam a dokinak, hogy magas, azt mondta, hogy annyit levett belőle, amennyit csak lehet.


Gondolom, ha a korona más anyagból van, mint az ideiglenes, akkor jobban alakítható. Vagy ugyanilyen lenne?


2022. márc. 24. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ideigelenesre nem fordítanak annyi figyelmet mint a véglegesre, az tényleg csak azért kell hogy addig is védve legyenek a lecsiszolt fogak, meg addig se mászkáljon az ember hiányos mosollyal.

A végleges profin meg lesz csinálva.

2022. márc. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A végleges is pár hétig zavaró lehet, legalább is nekem az volt de mára már fel sem tűnik annyira tökéletes. Esztétikailag pedig annyira szépen meg van csinálva és tökéletesen egyezik az árnyalat, hogy meg sem lehet mondani, hogy nem az igazi
2022. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jobb
2022. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam ideigleneset így azt nem tudom milyen. Viszont a véglegesnél először nekem is zavaró volt, aztán egy hét alatt megszoktam, teljesen jó.


Külsőre sem látszik, hogy eltérő lenne, olyan, mint egy rendes fog.


Szerintem ne aggódj rendben lesz minden.

2022. márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hogy milyennek látszik, az annyira nem zavar, mert bal felső 5-ös, tehát inkább az a bajom, hogy rágásnál magasnak érzem. Az az egyetlen fogam, ami eléri az alsó fogsorom, a többi nem.


Hát remélem, az majd jobban besimul a többi mellé.

2022. márc. 24. 11:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!