Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek normális társaságb...

Szerintetek normális társaságban fogselymezni?

Figyelt kérdés
Az egyik munkatársam csinálja, éves után mindig előkapja és tisztogatja, merthogy muszáj, nem akar szuvas fogat. Ez rendben is van, de komolyan társaság közepén kell csinálni? Nem jó a mosdóban?
2022. márc. 25. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül illetlen dolog.
2022. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is illetlen, már-már gusztustalan. Nem értem, miért nem vonul el a mosdóba?
2022. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Fhoojjj, az ebedloasztalnál? :D
2022. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Hát pl. reggeli után. Vagy ha sütizünk, az után is. Mindig kell neki, ahányszor eszik valamit. Gondolom így ebédkor is csinálja. A vicc az, hogy fogselymezés után cukros teával öblöget. 😅
2022. márc. 25. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Munkahelyen én se csinálnám, csak mosdóban. Haverok közt simán.


Amúgy ínygyulladás ellen akkor is segít, ha cukros teát iszik utána. Nekem is beragad minden darabos a fogam közé és pár percen belül fájni kezd.

2022. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!