Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az átlag magán fogorvos...

Az átlag magán fogorvos szerintetek lehúzásra hajt?

Figyelt kérdés

Ugye nekik az az érdekük, hogy minél több pénzt keressenek.


Annyi kérdés van itt, hogy mit tehetnének elrontott koronákkal, tömésekkel, stb, és egyik sem sztk-s, hanem komoly pénzekbe kerülő procedúrák



2022. ápr. 13. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én magánfogorvosom egyáltalán nem húzott le soha, csak azt csinálta meg mindig amit kellet. Van normális orvos is.
2022. ápr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Lehúzás nélkül is keresnek eleget, hidd el.
2022. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem észre ilyesmit.
2022. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az en fogorvosom biztosan nem a lehuzasra megy. Nagyon korrektül és jól dolgozik, a mai árakhoz képest meg olcsóbban is.
2022. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem full ütődött, az stabil törzsklientúrát épít. Jól alszik és biztos a jövője.
2022. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fogorvosom soha nem tenne ilyet. Nem hogy nem húz le, de volt, amit ingyen csinált, csak a rtg-t kellett kifizetnem.

Nem, nem minden magán fogorvos hajt a lehúzásra.

2022. ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem, hogy Magyarországon mi ez a fogorvos-ellenesség. Az sztk-s kontár sz@r, mindegyik kivétel nélkül, most meg ez az új, hogy a magán csak lehúzásra hajt? Basszus kulcs, azért a tudásért a fogorvos tanul alsó hangon 5 évet, plusz 3 év a szakvizsga. Azért kerülnek ennyibe ezek a procedúrák, mert megfizeted az ő tudását, hogy az asszisztensről meg a technikusról ne is beszéljünk. Nyilván vannak lehúzó emberek, de ez nem a fogorvoslással van összefüggésben, ennyi erőből soha semmilyen vállalkozó segítségét ne vegyük igénybe, mert ugyanígy lehúz a kozmetikus, a fodrász, bármilyen magánorvos vagy szolgáltató.
2022. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!