Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha sok tömött fogam van...

Ha sok tömött fogam van felesleges fogszabályzásba belekezdeni?

Figyelt kérdés

Tehát nincsenek olyan jó állapotban a fogaim, kb 10 tömött fogam van.


Nem olyan brutálisan ronda az összkép, de valamennyire zavar azért.


Állitólag tönkreteszi mégjobban a fogakat, sokaknak tömetnijük kell a fogukat utána, holott előtte jók voltak.



2022. ápr. 13. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először kezelni kell a promlémákat, betömni stb. Utána lehet. Ha megfelelően tisztítod, nem romlik el tőle, de az nagy meló. Van benned ennyi elszánás?


Ha nincs, akkor abból a pénzből inkább csináltasd meg a problémákat egy olyan helyen, ahol jó emlék lesz és visszajársz majd ellenőrzésre. A fogszabályozás is segíthet, hogy kevésbé szuvasodjon, de lehet, hogy évenként egy dentálhigiéné, fogmosás ellenőrzés lepedékfestéssel többet ér. Vagy mondjuk ár-érték arányban jobb.

2022. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el nyugodtan egy fogszabishoz konzultációra, szerintem ők erről többet tudnak mondani :) (vannak, akiknél a konzultációs ingyenes). Nekem is azt mondták, hogy jobban romolhat a fogszabival a fogak állapota, de ha használsz közben fogselymet, fogkötisztítót, 5460-as curaprox fogkefét, étkezések után szájöblítőzöl, és 2-3 havonta elmész fogkőleszedésre, akkor szerintem olyan nagy gondot nem okozhat a fogszabi.
2022. ápr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!