Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mik a vélemények Miskolcon...

Mik a vélemények Miskolcon Dr. Skapinyecz rendelőjéről?

Figyelt kérdés

Elég pozitív véleményeket olvasok róluk valóban érdemes hozzájuk menni?


Illetve ha valaki járt már náluk, hogy működik konkrétan a rendelés, ha jól tudom a rendelőjébe már rengeteg más forgorvos is dolgozik.

Lehet kérni külön, hogy engem Skapinyecz doktor kezeljen, vagy kerülök akihez kerülök?



2022. ápr. 18. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Páciensfogadó hölgy borzalom, ami az összeszedettséget illeti, ha e-mailbe kér tőled korábban mondjuk röntgent, azt fix nem tudja előbányászni és hasonlók. Időpontnál meg szokták kérdezni, hogy kihez mész, vagy választhatsz több közül, de nem tudom, hogy lehet-e hozzá konkrétan kérni. Egyébként kedvesek, precízek, és igaz az, hogy mindennek ára van.
2022. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok-sok(28 év) év telt el azóta mióta nem fizettem ki a teljes kezelés árát a Doktornál.(Gondolom ugyanaz a Skapinyecz fogorvosról van szó, aki akkor még fiatal volt) Nem volt korrekt. Felmérte a munkát, elmondta hogy 30 ezer forint lesz az összeg amit fizetnem kell, az ár tartalmazza a fogorvosi munkadíját és a koronák árát. Elkészült rendesen azzal nem volt gond. Viszont a fizetendő összeg (nem merült fel plusz fogászati probléma) 36 ezer lett úgy hirtelen a végén amikor beragasztotta a koronákat (1995-öt írtunk). Egy havi keresetem akkor alig érte el a 12-13 ezer forintot, amiből albérletet kellett fizetnem és még megélnem. Szóval egy árva forinttal sem volt több pénzem mint az árajánlatban szereplő 30 ezer, és azon kereseti viszonyok között bizony még évekig hasonló maradt az anyagi helyzetem. Igazából azt próbálta elmagyarázni, hogy az elkészült fogpótlásom 5 tagú. Két kihúzott fogat kellett egy híddal pótolni, tehát a az előtte és mögötte lévő fogakra került még korona A fogpótlás meg tagonként 6000 Ft, meg volt egy egyedi máshol lévő szóló korona ami szintén ekkor készült. Amikor árajánlatot adott még ez az egyedi korona meg a fogpótlásra 30 ezer árat mondott előre. Nem értettem, hogy a híd mitől lett hirtelen 5 tagú. Attól, hogy a fogtechnikus nem pont úgy készíti el a hidat, mint az eredeti volt. Attól még 4 fogat érintett a pótlás nem 5-öt. Na ezt örökre megjegyeztem. Ő biztos nem emlékszik erre az esetre a sok páciens között, de nekem nagyon kellemetlen volt az egész, és lehúzásnak éreztem a végét.
2023. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!