Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Amikor eszünk, akkor egyszerre...

Amikor eszünk, akkor egyszerre rágunk mindkét oldalon?

Figyelt kérdés

Jaj, ne nézzetek hülyének.. Csak több mint 2 évig volt fogszabályozóm, ezért teljesen elfelejtettem, hogy hogy is kell rágni, mivel hol a jobb oldalon fájtak a fogaim, hol a bal oldalon, ezért soha nem rágtam egyszerre mindkét helyen.

Most nem tudom, hogy egyszerre kell mindkét oldalon rágni, vagy egy-egy oldalon, de mindig felváltva? :D

Régen gondolom ez ösztönösen jött, ezért nem emlékszem, hogy hogy rágtam.


2010. szept. 16. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ritka ember tud egyszerre mindkét oldalon rágni. Úgyhogy nyugodj meg, minden átlagos ember egyszerre csak az egyik oldalon rág.
2010. szept. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogorvos mondta nekem, hogy egyszerre kellene mindkét oldalon. De én sosem így eszek, mindig jobb oldalon kezdem el rágni és bal oldalon fejezem be:D
2010. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor megnyugodtam... :)
2010. szept. 16. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkét oldalon kéne...a szájban a fogak azért vannak így elrendeződve, hogy a rágáshoz szükséges erő egyenletesen oszoljon el a fogak közt.
2010. szept. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De akkor 2 falatot kapok be, vagy hogy kell? :)

Mert ha nem 2 falatot harapok, akkor előbb csak szét kell rágni az egyik oldalon valamennyire a falatot, hogy szét tudjon "oszolni" a szájban. Nem?

2010. szept. 17. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!