Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csiszolt fog fáj ràharapàsra...

Csiszolt fog fáj ràharapàsra az normális az elején?

Figyelt kérdés
1 hete lett egy 4-es híd feltéve (2 csiszolt fog, 2 pótlás) ami hidegre érzékeny és tegnap este mikor ráharaptam nagyon fájt az egyik csiszolt fog. Felhivtam a dokit ma annyit mondott, hogy türelem és kíméljem, idő kell, hogy megnyugodjon a fog. Felragasztás előtt volt röntgen, nem volt probléma a foggal. Nyugtassatok meg, hogy nem lesz gond és nem kell az egészet leszedni. :'(

#Fogpótlàs, fogkorona, lecsiszolt fog,
2022. ápr. 22. 10:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Előtte 1 hétig ideiglenesen volt felragasztva szóval már kb 3 hete lettek a fogak lecsiszolva
2022. ápr. 22. 10:54
 2/3 anonim válasza:
Valószínüleg az íny még nem "húzódott" vissza helyére, mert ugye ilyenkor az is meg van picit bolygatva, ezért lehetnek még szabadon idegek ami miatt érzékeny lehet. Igaz nem vagyok orvos, de nekem is raktak fel hidat és hasonló volt a dolog. Ha esetleg továbbra is ilyen marad pár napig, akkor mindeképp keresd fel a dokit az ügyben! Remélem segítettem!
2022. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, az ínyem is piros körbe ennél a fognál vagyis koronànál ami fájt este mikor ráharaptam
2022. ápr. 22. 15:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!