Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ehhez az elektromos fogkeféhez...

Ehhez az elektromos fogkeféhez csak 1 fej jár? több lenn

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]


Elég borsos az ára, de a leírásban az van, hogy csak 1 fej van hozzá a csomagban, az optimal white, a manuálban pedig olvastam, hogy mindhárom üzemmódhoz más fej kell. Rákerestem ezekre alzán, de nem találtam, akkor hogy is van ez? Elég az az egy fej mindhárom üzemmódra, vagy tényleg venni kéne hozzá további fejeket?



2022. ápr. 22. 23:38
 1/5 anonim válasza:
79%

Egy fej bőven elég kb 5-6 hónapig, ennyit adnak hozzá. Szuper fogkefe, imádni fogod!!

19/l

2022. ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Nekem fél év után nagyon tönkre van... Nem tudom hogy cseréljem le. Meg attól is függ hogyan használod, én például durván és erősen dörzsölöm.
2022. ápr. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogkefefejet 2-3 havonta cserélni kell
2022. ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

úgy értem, hogy csak egyfajta kefefejet adnak hozzá, a w2 optimal white, a manuál pedig ezeket írja:



Az alábbi üzemmódok használhatók:

Clean (Tisztítás) üzemmód

A Clean (Tisztítás) egy 2 percig tartó üzemmód. Alapos és teljes körű

tisztítást nyújt, és a C2 Optimal Plaque Control fogkefefejjel ajánlott

használni.

White (Fehérítés) üzemmód

A White (Fehérítés) egy 2 perc 30 másodperces üzemmód, amelyhez

a W2 Optimal White fogkefefej ajánlott.

Fogínyápoló üzemmód

A Fogínyápoló üzemmód egy 3 perces üzemmód, amelyhez a G2

Optimal Gum Care fogkefefej ajánlott


Tehát mindhez más, a nevük is más, tehát ezek különböző fogkefefejek. Gondolom amit adtak hozzá, azt lehet használni mindhárom üzemmódhoz, viszont nem fog olyan jó munkát végezni? lehetséges?

2022. ápr. 23. 12:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit szorszalhasogatas. Kompatibilis az osszes fej vele, te megajd szépen sorban kiprobalhatod, hogy melyik tetszik a legjobban. Biztos ki lehet mutatni, hogy van effektivitasi kulonbseg, ahogyan az ajánlás írja, de ez magyon minimalis. Nyugodtan használhato a szamodra legkenyelmesebb az összes programmal
2022. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!