Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati dolgozó esetleg van...

Fogászati dolgozó esetleg van itt? Milyen polírozó csíkot használnak fogkőleszedés után ami szűkebb résbe is befér?

Figyelt kérdés
Vennék internetről, de nem tudom pontosan milyen kell. Ugyanis most voltam 22.000-ért fogkőleszedésen, és nem szedték le precízen a tea/dohány által barnára elszíneződött részeket a fogközekből. Persze visszamentem, a nagyját meg leszedte, de még maradt.
2022. máj. 10. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Polírozó csíkkal legfeljebb tömést szoktam polírozni, fognak nem való. Fogközbe amúgy is akkor fél be, ha ki van ékelve a fog. Tényleg nem ajánlom, hogy házilag ilyenekkel eszkábálj magadnak a tükörben, mert vagy nem csinálsz semmit vagy tönkreteszed a fogaidat!
2022. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. De tudtommal ezzel polírozták mindig fogkőleszedés után.
2022. máj. 10. 23:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Én erre gondolok. Minden fogászaton használják, fogkőleszedés befejező részeként. [link]
2022. máj. 11. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!