Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvos tudta volna ha...

A fogorvos tudta volna ha gyökérkezelni kellene a fogam? Többi lejjebb.

Figyelt kérdés
Voltam a fogorvosnál egy foggal, ami 2 részén is narancssárgásra volt színeződve, és már egy ideje tompán kellemetlen érzet volt benne folyton szinte. Ő kifúrta azokat a részeket és betömte, így szép fehér lett újból. Ez volt februárba, de most újból azt az állandó érzetet érzem benne. Lehet mélyebben volt szuvas?

2022. jún. 2. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Ennek semmi köze sincs a gyökérkezeléshez, annak más indokai vannak.

Másrészt ha nem vagy megelégedve a fogorvossal, keress másikat. (Meg adott esetben a szájhigiéniára is figyelj, mert nem kizárt, az a baj!)

2022. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nincs sok fogorvos választék a városomban. Akihez hosszú évek óta jártam, felköltözött Pestre. Ezen a dokin kívül egy van mèg, akihez maszekba mehetnék, de az egyszer 3-szor küldött haza a rendelőből, mindig vmi ürügyre hivatkozva,pl elromlott vmi nàla, így hónapokig húzódott, mert 2 hét múlvára ad csak mindig időpontot. Más városokba meg se pénzem, se időm nincs átjárni, még ha tudnék vezetni, úgy könnyebb lenne.
2022. jún. 2. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Hát menj vissza. Február óta változhatott.
2022. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűleg akkor még nem kellett gyökérkezelni. Azt elég kevés beteg fogadná el, hogy "valószínűleg majd gyökérkezelni kell, és habár jelenleg kutya baja a fognak, de inkább előre meggyökérkezelem".

Ennyi erővel minden fogat ki is lehetne előre húzni, mert úgyis csak elromlanak.

2022. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy már akkor is lehet gyökérkezelni kellett volna, mert pont ugyanez az érzés volt benne előtte hónapokig. Ja voltam előtte egy másik fogorvosnál is még sima kontrollon, kérdeztem tőle, hogy normális-e hogy narancssárga a fogam, az azt mondta nincs annak semmi baja. A következő orvos meg egyből szuvasodásnak mondta. Ezért nem bízok már egyikbe se... -.-
2022. jún. 3. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!