Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Online fogorvost valaki...

Online fogorvost valaki ajánlana? Sos

Figyelt kérdés
Persze.nem pont ingyenesre gondoltam de van egy 3 éves fiam, akinek van egy gennyzacskó az ínyen már 3 hete.. Szedett rá antibiotikumot voltunk pont múlt hét pénteken vérvételen(gyógyszer után és nem pont emiatt voltunk) gyulladása nem volt. A körzeti fogorvos nem lesz hétfőig de már kezd eléggé aggasztani ugyanis egyszer alig látszik neki aztán meg "megpuffad" aztán mintha megint múlna de aztán már megint nagyon látszik.. Szerintem nem tud a genny kiurulni vagy nem tudom.. Azon agyaltam h ki kellene fulpiszkaloval kicsit piszkálni és valamivel aztán kenni neki de nem merem csak így magamtól.
2022. jún. 3. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit? Valami táltost, vagy távgyógyítót keresel?

Amúgy hétfőn sem lesz fogorvos, csak ügyeleteshez tudod vinni ha ma nem fogad senki.

2022. jún. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ne dugdoss semmit a szájába!
2022. jún. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyakoris online fogorvos vagyok és ingyenes. :-)


Ha jól értem, körzetes fogorvos felírta az antibiotikumot és elmondta hogy ott egy gennyzacskó. Utána mikorra adott időpontot, vagy miben állapodtatok meg? Ha semmiben, akkor a körzeti fogorvos helyettesének telefonáljatok a mai nap. Hosszú hétvégén pedig van ügyelet. (Legalább nézzenek rá személyesen, vizsgálják meg.)


Otthon szerintem ne akarjátok megnyitni a gennyzacskót. Ha szükséges, fogorvosnak vannak steril eszközei erre.

2022. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!