Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki kell húzni a másik oldalon...

Ki kell húzni a másik oldalon is a bölcsességfogat?

Figyelt kérdés

Majdnem 4 éve húzták ki a bal alsó bölcsességfogamat, mert nehezen tudott előbújni és ettől begyulladt. Bár az orvos akkor azt mondta, hogy jó irányba nő, és csak kicsit körül vágja az ínyem, hogy legyen neki hely, közbe a biztonság kedvéért mégis úgy döntött, hogy kihúzza...

Most pár hónapja vettem észre, hogy a jobb alsó is előbújt valamennyire, de épphogy csak látszik. (Lehet hogy már évekkel ezelőtt, csak nem érzékeltem) Szóval az lenne a kérdésem, hogy ilyen esetben el kell távolítani a jobboldalit is, hiába nincs vele probléma? Mondjuk nekem gyanús, hogy kicsit ferdén, kifele növekszik, de sosem fájt. Vagy az is lehet, hogy csak eddig nőtt ki és most már így fog maradni? 26 éves vagyok amúgy.


2022. jún. 6. 19:12
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha nincs vele gond, akkor miért kellene kihúzni?
2022. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!