Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Brutális fogfájásom van. A...

Brutális fogfájásom van. A fájdalomcsillapító hatását valóban tudja fokozni a koffein? Például ha megiszok mellé egy csésze kávét, vagy egy energiaitalt, erősíti a hatását?

Figyelt kérdés

2022. jún. 8. 05:48
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
94%
Biztosan nem, mármint a kávé vagy energiaital nem. Anno mikor fájt szedtem gyógyszert, kávét is ittam, de nem lett jobb,ezt felejtsd el. Az eleve koffeines gyógyszer lehet, hogy jobb, de én kételkedem ebben.
2022. jún. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Nekem kataflámot írt fel orvos, míg nem ment le róla a gyulladás, utána tudta csak kihúzni vagy betömni
2022. jún. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
A fájdalmat hosszú távon és hatékonyan csak a fogorvos enyhítheti
2022. jún. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tapasztalatból írom,rosszabb lesz az energiaitaltól.. vidd le a gyulladást, és menj dokihoz.
2022. jún. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom már nem aktuális, de leírom: szegfűszeg.

Egyszer egy törikönyvben olvastam, (nem tankönyv) hogy a legelső fogfájás csillapító szer a szegfűszeg volt. Azt rágták. Kipróbáltam, működik. A nyelv elzsibbad tőle.

Ezzel tudod kicsit segíteni a fájdalomcsillapítót,de a valódi megoldás a fogorvos.

2022. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!