Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek volt már itt rossz fog...

Akinek volt már itt rossz fog miatt kihullott haja ami nem akart vissza nőni az eltudná mondani milyen alakban meg hol ritkult ki?

Figyelt kérdés
Nekem ki van ritkulva a hajam a fejem felső részén. Szóval oldalt nincs ritkulás. Sok különálló folt van ahol nem nő ki semmi. Csak nem tudom ez genetikai kopaszodás vagy a gyulladt fog miatt lehet. Azt olvastam, hogy rossz fog esetén ott ritkul ki a haj ami a fog közelében van.

2022. jún. 19. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem olvastad hogy a ferfiak nehezen birkoznak meg a kopaszodassal es mindenfele remenyt es magyarazatot latnak benne ami visszafordithatja?
2022. jún. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt nem olvastad hogy a ferfiak nehezen birkoznak meg a kopaszodassal es mindenfele remenyt es magyarazatot latnak benne ami visszafordithatja?


Istenem már megint nem a kérdésre válaszolnak... Ez az oldal katasztrófa. Teli van értetlen emberekkel akik nem a kérdésre válaszolnak vagy elkezdenek visszakérdezgetni arról ami nem a kérdés. Vicc...

2022. jún. 19. 08:14
 3/8 anonim ***** válasza:

A fogászati gócok leggyakoribb tünete a foltos hajhullás, ami nem a fog körül alakul ki, hanem bárhol a fejen és kis kopasz foltokat hagy maga után. Gyakran ez az egyetlen tünet, ami később súlyosabb betegségek forrása lehet (vese gyulladás, szívbetegségek stb.)

A fogászaton a góckutatást mindig panoráma röntgennel kezdik, illetve ha van rá lehetőség kiegészítik fogászati CBCT felvétellel. Érdemes ezért időben bejelentkezni, ugyanis sok helyen az ilyen röntgeneket külön szakrendelés csinálja (főleg a körzetisnél) és külön időpontot kell rá kérni.

2022. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A fogászati gócok leggyakoribb tünete a foltos hajhullás, ami nem a fog körül alakul ki, hanem bárhol a fejen és kis kopasz foltokat hagy maga után. Gyakran ez az egyetlen tünet, ami később súlyosabb betegségek forrása lehet (vese gyulladás, szívbetegségek stb.)


A fogászaton a góckutatást mindig panoráma röntgennel kezdik, illetve ha van rá lehetőség kiegészítik fogászati CBCT felvétellel. Érdemes ezért időben bejelentkezni, ugyanis sok helyen az ilyen röntgeneket külön szakrendelés csinálja (főleg a körzetisnél) és külön időpontot kell rá kérni.


Hűha bemásoltál egy cikket, de okos vagy.

2022. jún. 20. 06:54
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Már az is baj, ha választ kapsz? Szerintem pszichológust is keressél fel.
2022. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4 Már az is baj, ha választ kapsz? Szerintem pszichológust is keressél fel.


Te meg szövegértés tanárt keressél mert értetlen vagy.

2022. jún. 20. 21:50
 7/8 anonim válasza:
Lehet, hogy igen, nem is a fogad miatt van. Máshol nincsenek foltos szőr hiányosságok a bőrödön? Fehér foltok is pluszba? Genetikai bőrbetegség jele. Vitiligó. A szervezet túl sok vasat tárol és foltokban hullik a haj is.
2022. jún. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt már el, hogy megcsináltattad a rossz fogadat? Gondolom sokáig volt gyulladt vagy rossz, mert azért általában nem 1-2 hónap alatt kezd megritkulni, ha góctól van. Szóval akkor a helyrejövetel sem lesz gyors futás. Meg lehet támogatni esetleg egy nagy adag vitaminnal. Tricovelről vannak jó vélemények, kb. 2 hónapig kell csak kúraszerűen szedni.
2022. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!