Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájduzzanat fogkrémtől?

Szájduzzanat fogkrémtől?

Figyelt kérdés

Sensodyne fogkrémtől allergiás reakcióm (viszketés, szajduzzanat) lett, és olvastam a dobozán hogy "Ha azt tapasztalja, hogy arca vagy szája megduzzad, azonnal keresse fel orvosát."

Na mármost ez szinte az összes sensodyne fogkremen rajta van, valakivel fordult elő ilyen? Melyik összetevő okozhatja? Nekem a fogorvosom azt mondta, ilyenről még nem hallott...a fluorid és sls kizárva



2022. jún. 24. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Tobb osszetevo van.

Ha tobbszor vetted eszre, akkor valtsd masik fogkremre

2022. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 scamdemic ***** válasza:
100%

A fluorid miért van kizárva? Nekem pl. az okozott kiütést, mikor áttértem fluoridmentes fogkrémre, el is múlt.

[link]

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=jjOW1wEM2BU

2022. jún. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta mást használok ami fluoridos és attól semmi bajom
2022. jún. 25. 01:01
 4/4 scamdemic ***** válasza:
100%

Egyelőre. De ez nem jelenti azt, hogy évek vagy évtizedek múlva nem kapsz majd tőle valami furcsa betegséget.

Ezen kívül itt van még a nátrium-lauril-szulfát is, aminek szintén nem lenne semmi keresnivalója semmilyen kozmetikumban, mégis beleteszik.

[link]

2022. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!