Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati góc,megijedtem?

Fogászati góc,megijedtem?

Figyelt kérdés
Hosszú huzavona után kiderült hogy az egyik fogam elhalt(sosem fájt)és tályogos gócos.Másik fogorvos 4 hónapja nem vette észre.Szóval azóta van a szervezetemben,az utóbbi 1 hónapban minden bajom volt(fül-garat,most vese vagy hugyhólyag,gomba)ezeket le is küzdöm,és pár nap mulva kezdjük a gyökérkezelést is.Csak most olvasgatva elkezdtem aggódni a szívbelhártya gyulladásom.Ugye jele lenne ha gond lenne a szivemmel ugye?Ilyen fosos vagyok,de nem akarok nagyobb bajt,ígyis a doki miatt 4 hónapja eszi az immunrendszerem.
2022. jún. 26. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, lennének tünetei...

Én egyébként egy tályogos fogat nem gyökérkezeltetnék, hanem kihúzatnám, szabadulnék tőle és majd később pótoltatnám.

2022. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legelülső fogam sajnos.
2022. jún. 26. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:

A fogorvos, aki észrevette a gócot, tudja jól, hogy mit okozhat.

Bízz benne!

Ha olyan súlyos lenne a dolog, már elküldött volna kivizsgálásra.

A gyökérkezelés pedig megmentheti a fogadat.

Nekem 16 éves koromban ki akarták húzni pont ezért a fogam, de másik orvoshoz mentem.

Most 31 éves vagyok, a fogam pedig még mindig megvan, nem húzták ki, nem műfog. Csak gyökérkezelni kellett.

2022. júl. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!