Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 hete húzták ki a fogam de...

2 hete húzták ki a fogam de meg szivárog neha a ver?

Figyelt kérdés

A fog huzas utan 2 hettel normalis hogy miközben mosom a seb korul elkezd szivarogni a ver? Enni meg mindig nem mertem azon az oldalon.. nem faj egyaltalan, meg latszik hogy gyogyulgat.

Hamar kihuzta a fogorvos, megsem volt olyan egyszeru, mert ket fele jott ki, es be is volt nagyon gyulladva.

1 hete mikor a seb korul megmostam kiesett a verdugo, akkor elegge verzett nagyjabol egy olyan fel percig majd elallt. Azota szivarog akkor ha a fogkefevel hozzaerek.

Nagyon sokat szenvedtem ezzel az egy foggal(utolso elotti ragofog) es nagyon nem szeretnem ha meg valami mas is lenne vele...


2022. jún. 29. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Két hét után már nem szabadna véreznie. Lágy sörtéjű fogkefét használsz? Bár én akkor is felhívnám a fogorvosom.
2022. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Direkt vettem erre egy fogkefet, ami nagyon puha sorteju. A verzest nem ugy kell elkepzelni hogy omlik a ver, hanem mikor elkezdem ovatosan mosni akkor kicsit veres lesz a fogkefe es a viz is.. nagyjabol 3 oblogetes utan pedig semmi
2022. jún. 29. 14:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazabol meg arra is gondoltam hogy ez egy olyan fog volt aminek a felere ra volt nove az inyem. Fogalmam nincs mit csinalt a fogorvos annyira rettegtem, de szerintem az elejen valami lezeres dologgal eltavolitotta a ranott foginyt, illetve osszesen 3 ijnyekciot kaptam de igy is fajdalmas volt a huzas. Persze nem annyira veszesen, de azert ereztem. Utana 3 nappal kesobb teljesen elmult a fajdalom es antibiotikumot is szedtem a gyulladasra.
2022. jún. 29. 14:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!