Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogíny és szajapolo oldatot...

Fogíny és szajapolo oldatot lehet panasz nélkül, megelozeskepp használni?

Figyelt kérdés

Mediline Gingisol


Akciós volt, megvettem, de nincs azt hiszem panaszom, heti, havi egyszer megelozeskepp hasznalhatom?


2022. júl. 1. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem megelőzésre van, úgyhogy szerintem nem. Akkor használd, ha aftád van, vagy más problémád a szájban.
2022. júl. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Használhatod, bajod nem lesz tőle, de nem fogsz vele megelőzni semmit. Csak egyszerűen el fog fogyni.

Bár én sosem értettem azokat az embereket, akik megvesznek valamit csak azért mert olcsó. Még akkor is, ha semmi szükség nincs rá.

2022. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nincs semmi értelme. Az alapos fogmosást helyes eszközökkel semmi sem helyettesíti, már pedig a megelőzés első számú és legfontosabb mozzanata a jó szájhigiénia. Akinek kiváló fogmosás mellett van valami ínygyulladása, ott az ok máshol keresendő és bizonyosan nem elegendő egy kis ecsetelgetés rá.
2022. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!