Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Flectorbol mennyit lehet szedni?

Flectorbol mennyit lehet szedni?

Figyelt kérdés

Pár napja kegyetlenül fáj a fogam és az orvosig ki kell bírnom. Flector port szedek viszont csak feleket.. Az lenne a kerdesem, hogy ha egy felet be veszek 3,4 óránként uhy, hogy elotte eszek valamit abból lehet bármi bajom?

Illetve beleöntöttem a poharamba a múltkor kibontott csomag másik felét, nagy baj ha 1 hét után használtam fel a maradékot?



2022. júl. 9. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Ez egy vényköteles gyógyszer, biztosan elmondta, aki felírta, hogy mire és hogyan szedd.
2022. júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, ez vényköteles, elmondták, hogy hogyan vedd be és amúgy is benne van a gyógyszer betegtájékoztatójában.
2022. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
50 mg-osból napi 3x1 az adag.
2022. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nekem lett fel írva.. 4 éve szedem ezt a gyógyszert ha fáj valamim. Papa szokta adni mert nagyon jól csillapitja a fájdalmat és nekem is nagyon be vált
2022. júl. 9. 15:50
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A kedves Papa orvos?
2022. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
#3-as tudja jól. 24 órán belül 3 db 50mg-ot tartalmazó tasak
2022. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem papa orvos.. Hanem ő szokta adni mert neki szokott lenni itthon. Nem értem miért ennyire nehéz felfogásúak az emberek gyakori kérdéseken
2022. júl. 9. 20:33
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem értette az 5-ös válaszoló. Lefordítom mit akart mondani: mivel receptköteles gyógyszer, az orvosi javaslatra, orvosi indokkal kellene szedni, nem csak úgy, hogy a papának van otthon.
2022. júl. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha ennyire bizonytalan vagy, olvasd el a betegtájékoztatót, a neten is fenn van. Flector granulátumból napi 1-3 tasak javasolt. Én is szoktam használni, most épp szájsebészeti műtét után, eszembe nem jut a tasakot felezgetni.
2022. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!