Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek mi számít csúnya...

Szerintetek mi számít csúnya fogsornak?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, saját fogaim vannak, de a rossz minőségük miatt már sok tömve van és nyilván nem is hófehérek. Utálom őket, pedig nem rosszak vagy hiányosak.

Anyagilag nem állok úgy és egyébként sem szeretnék műfogsort. Nektek mi a véleményetek erről a témáról?


2022. júl. 13. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a természetes hatású fogsor. Egyáltalán nem tartom szépnek a kifehérített hollywoodi mosolyt. Mikor anyukámnak műsort kellett csinálni kifejezetten kértük, hogy legyenek benne egyenetlenségek természetes hatása legyen. Úgyhogy ha csak nem feketére vagy barnára színeződött a fogsor vagy hiányos akkor szerintem az még szépnek számít. Akkor is ha sárgásabb mint egy kifehérített fogsor. Sőt még a girbegurba is szerintem elfogadható.
2022. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sajnos nem mindenkinek adatott meg a szép, szabályos, fehér fogsor.

Mivel írtad, hogy nem nagyon van rá anyagi fedezeted, hogy változtass a fogaidon (esztétikailag), így bele kell törődnöd, hogy ilyenek. Legfontosabb az ápolásuk, rendbentartásuk, ne legyenek rossz fogaid.

Esetleg kérdezd meg egy fogorvos véleményét.

2022. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
A romlott, fogköves, összevissza fogsor. Ha meg van csináltatva,akkor szerintem okés. Ezt a nagy fehérség mániát sem értem, a csont nem hófehér.
2022. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2022. júl. 13. 15:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!