Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkorona a megoldás? Mit...

Fogkorona a megoldás? Mit gondoltok az egészről, javaslat?

Figyelt kérdés
A felső két front fogamat szeretném megcsináltatni, van szürke és szuvas része mindkettőnek. Fogorvos azt mondta nem annyira ajánlja 22 évesen a koronát, de mégis az tűnik az egyetlen megoldásnak, héjazni nem lehet, inkább a tömést javasolná, viszont a szürke rész megmaradna, mert a két fognak az alsó részén van, így ott a tömés hamar feladná magát. Viszont a szürkeség nagyon zavar esztétikailag, és az elhangzottak alapján a korona lenne az egyetlen megoldás. Ha korona mellett döntök cirkon lenne. Elfelejtettem megkérdezni, hogy miért a koromból adódóan nem ajánlja a koronát.

2022. júl. 13. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 16 évesen lett korona fent az első 2 fogamon, mert az egyik durván letört...

Mindenképpen olyanhoz menj, aki munkáit láttad már! Én olyannál csináltattam később 9 koronát, akit mindenki agyondícsért, én meg azóta is átkozom a napot, mert olyan ocsmány mű kinézetű cirkon koronát kaptam, hogy azóta még a család előtt is próbálom rejteni! Előtte a sima sztk-s fogorvos meg élethű porcelánt csináltatott nekem

2022. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy ajanlom figyelmedbe dr sutoczki zoltant! Nem az ideiglenes koronam 1 eve van fent, es nagyon szep. A vegleges biztos megszebb :) Kicsit borsos a forint, de hol nem
2022. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem*
2022. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem azért nem ajánlja, mert hosszú távon a fog elvesztésének esélyét növeled ezzel. Beszuvasodhat a korona alatt, és lehet, hogy nem veszik időben észre, mert a röntgenen se látszik. A férjemnek most húztak egy fogat ilyen miatt (igaz, hídja volt, nem sima korona).
2022. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem cirkón korona van az első két frontfogamon. Már bánom, hogy hamarabb nem csináltattam meg. Kicsit szürkék voltak. Most, szép fehér. Nem olcsó buli. Nem mellesleg jó szakembert kell találni. Láttam én már lófogakat.
2022. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!