Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj enni fogszabalyzóval...

Miért fáj enni fogszabalyzóval? Néhány napja rakták fel a fogszabalyzót és minden harapás/rágás fáj. Tejbegrizt, kenyér belső részét próbáltam enni, de úgy is fájt, ti mit esztek?

Figyelt kérdés

2022. júl. 13. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tudtam megszokni. Kitartás, nem tart örökké!
2022. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Hidd el, a fájdalom pár nap múlva elmúlik, és rendesen fogsz tudni enni. Én azt csinál hogy nagyon kis falatokban ettem, és nem nagyon ragtam meg, hanem egyből lenyeltem. Kb nem is éreztem az ételek ízét, de nem tart örökké. :)
2022. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elején + ívcsere után pár napig tök normális. Később tudsz majd enni rendesen.
2022. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy percet sem fájt, amióta feltették, pedig féltem tőle, hogy nagyon fog, nekem azt javasolta amúgy a doktornő, hogy minél röbbet próbáljak rágni, mert akkor hamarabb hozzászokok, illetve öblögessek sima hideg\meleg vízzel, amelyikkel jobban esik.
2022. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!