Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen színű gumi lenne jó...

Milyen színű gumi lenne jó fogszabályzóra?

Figyelt kérdés
Nekem annyira tetszik a fehér de sokan mondták, hogy besárgul..pedig az lenne a legszebb. Tehát én ilyen szolídabb színre godnolok, nem akarok ilyen neon, kitűnő színeket. Szerintetek akkor?

2022. júl. 15. 13:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és még annyi, hogy halvány zölden is gondolkodtam, mert világos zöld a szemem ill. Sötét hosszú barna a hajam
2022. júl. 15. 13:13
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Neon szines kevesbe vesztik el a szinuket, jobban birjak a hasznalatot. En elsore pasztel vilagos pinket es feheret kertem es.par nap alatt elvesztette a szinet, besargult.


Nekem most piros kek van, nintendo szinei :)

2022. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van szürke is, vagy ezüstös, az nem tűnik fel annyira.
2022. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A feher nagyon gyorsan elszinezodik,de a fogad is sargasnak tunik mellette, hacsak nem hofeherek.

A zoldes arnyalatok olyanok, mintha spenot ragadt volna oda, a sargas-rozsaszines arnyalatok nagyon sargitjak a fogat optikailag.


Valoban a szurkes gumik a legkevesbe “problemasak”, nem feltuno, nem tunik tole sargabbnak a fogad, nem szinezodik el.

2022. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!