Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Arc fájdalom,duzzanat fog miatt?

Arc fájdalom,duzzanat fog miatt?

Figyelt kérdés

Van jobb oldalon hátul felül egy lyukas fogam. Egy picit babráltam vele pár napja,majd fájt és feldagadt. Olyan mintha az arcom is fájan,amikor mosolygok pl.

Kértem időpontot fogorovshoz,egy hét múlva kaptam.

Miért érezhetem,hogy az arcom is fáj? Ez normális? Ha mosolygok nyilal az arcom. Mit tegyek,hogy ez alatt az egy hét alatt kihúzzam/havuljon?



2022. júl. 19. 22:31
 1/5 A kérdező kommentje:

*van itthon zinat antibiotikum, ezt kaptam régebben egyszer fogorvostól amikor be volt gyulladva egy fogam,húzás után.

Ne kezdjem el? Ha esetleg az arcüregre húzódott volna.

2022. júl. 19. 22:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos szokott fájni tőle az arc, sőt az egész fejed. Antibiotikumot nem vennék be erre. Nekem ilyenkor voltaren dolo segitett, de bármilyen fájdalomcsillapító jó :) kitartást
2022. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia!Én a xilox-ra esküszöm,nekem az vált be leginkább!Másfél hónapja vagyok túl a fogaim rendbe hozatalával,hol az egyikkel,hol a másikkal szenvedtem,de már hálisten mindegyik rendben,és bátran merek mosolyogni!Az egyik fogam miatt nekem is volt arc dagadás,és bizony fájt beszélni is,és egyedül a xilox segített 🙂
2022. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor csonthártyagyulladásom lett a fogtól. Első körben 1 hét antibiotikum kellett.
2022. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor kezdem el szedni az antibiotikumot?
2022. júl. 20. 09:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!