Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most finanszírozza a TB az...

Most finanszírozza a TB az esztétikai tömést, vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Körzeti fogdokimhoz mennék tömésért. Kedves ember, normális rendelő. VISZONT. Eddigi megkérdezettek szerint a fehér tömést pénzért csinálja. Namármost azt nem értem, hogyha jogszabályban rögzítve van, hogy az esztétikai tömés maradandó fogban TB által támogatott, akkor, hogy lehet, hogy ezért pénzt kér? Ráadásul ezután ő le is jelenti, mint teljesítményt és OEP-től még egy adag térítést kap.


Ha más körzetihez megyek, akkor meg már mindenféleképpen pénzbe kerül.


Érdemes ezt szóvá tenni, vagy ez van és hagyni kell a fenébe?


2010. szept. 23. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
már csak fehér tömést csinálnak és ingyenes
2010. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az amalgámost betiltották, mert rákkeltő
2010. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja! most olvasom, hogy a dokid van eltévedve. mindenképp tedd szóvá, de pl. (Bp-i vagyok) ha a város másik felébe megyek, akkor is ellátnak ingyen. Nem tudom hova valósi vagy, de nálatok is így kéne, hogy legyen, elvileg.
2010. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! nálunk is a fehér, villanófényes tömést tb. alapon, vagyis térítés nelkül csinálja a körzeti fogdoki,

még a hátsó fogakban is, nemhogy a frontálisban, úgy, hogy

emlékeztesd az orvosodat.

üdv.

2010. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!