Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek érdemes Vitinne...

Szerintetek érdemes Vitinne ínyvédő kapszulára áldozni?

Figyelt kérdés

Amióta pótoltattam a két hátsó foghiányomat, azóta visszahúzódott az ínyem azon a részen. Ezek után megbántam, hogy megcsináltattam. Az orvos szerint van ott egy kis fogínysorvadás. Én világéletemben nagy hangsúlyt fordítottam a fogápolásra. Használok rendszeresen fogselymet, szájvizet, fogköztisztítót. Anyukám szerint a túlzott ápolás nem tesz jót neki.

Úgy érzem megtettem mindent, hogy ne ilyen legyen. Szedek gyógyszert magas vérnyomásra, cukorbetegségre, neuropátiára, és bipoláris depresszióra(nem súlyos hála istennek). Mennyire érdemes olyan vitaminokra áldozni, amit a kérdésben is írtam. Megnéztem az összetételét, és az árához képest nem tartalmaz sok mindent. Dr. Chean vitaminkészítményében is több mindent találtam. Nem tudom melyiket vásároljam meg.



#vitamin #ínyvédő
2022. aug. 7. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem valamelyik gyógyszered mellékhatása miatt lehet ez. Nem hiszem, hogy a vitaminszedés látványos változást eredményezne. Anyukádnak abban igaza van, hogy túlzásba lehet vinni a "szájápolást", pl. nagyon durva sikálással, abrazív fogporok rendszeres használatával. A fogápoló szerek egyes összetevői irritálhatnak. Próbálkozz, faggasd az orvosaidat, vigyázz a cukrodra, kerüld a stresszt.
2022. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress olyan fogorvost, aki feltölti a hiányt, ma már ilyen is létezik.
2022. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!