Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rendelői fogfehérítés?

Rendelői fogfehérítés?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani fogászatot Budapesten/Székesfehérváron ahol látványos rendelői fogfehérítést csinálnak? Elég sárgák a fogaim.

2022. aug. 18. 19:42
 1/1 BBea79 válasza:
A neten amiket találsz, jó lesz! Peroxid-mentes lámpás legyen,annyi biztos. Általában 3x10, 3x15 perces ideig világítanak, ilyesmi... Ha csak 40 ezer Ft, akkor azért gyanakodj, de ahol 60-80 ezerbe kerül legalább, az már jó lesz. Voltam ugyanis én is és a barátnőm is, ezekből szűrtük le a tapasztalatot. Én drágán voltam régen, ő olcsóbban nemrég. Gondoltuk, hogy több helyen csinálják, mint 12 éve, ezért olcsóbb manapság, de nem. Most is van drágább hely. Azok nem voltak még elégedettek, akik "kuponnal 25 ezer" forintosra mentek. Mert nem a "jobb" rendelők csinálnak ilyen akciókat.
2022. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!