Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan működik ez? Szívesen...

Hogyan működik ez? Szívesen olvasok olyat aki csinaltatta altatásban a fogait.

Figyelt kérdés
Szeretném megcsináltatni a fogaimat. Gyermekkorom óta rettegek a fogorvostól. Hányinger, öklendezés, ha rágondolok is rosszul vagyok. Altatásban szeretném megcsináltatni. Fiatal vagyok 25 éves. Mivel a szemfogam felett van még egy fogam és fogszabályzót nem szeretnék. Felül új fogsort szeretnék. Azt mondta a doki hogy azt nem húzza ki. Megtudják csinálni?
2022. aug. 23. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem csináltattam altatásban, de az biztos, hogy a végösszeget szorozd meg 2-vel.


Altatáshoz egy sor előzetes vizsgálat szükséges (vérvétel, EKG, stb.), ráadásul a fogorvos nem altat, tehát szükség van aneszteziológus szakorvosra. Nyilván vannak helyek ahol foglalkoznak ilyesmivel, csak legyen mély zsebed.


Természetesen megoldható, de mondom, ez nem az olcsó dolgok közé tartozik. A fogászat pedig nem olyan, hogy 2 óra alatt gyorsan kicserélik a felső fogsorod. Ez visszajárós téma.

2022. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


[link]


Itt el tudod olvasni.

2022. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy te is látod, 1 alkalom 155.000 HUF, a másfél óránál több már 185.000 HUF. 1 alkalom. 1 alkalommal nem fogják kicserélni a fogsorod, másfél óra alatt pedig pláne nem.
2022. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy elküldted. De szerintem nem minden fogászaton egyformák az árak.
2022. aug. 23. 20:49
 5/10 anonim ***** válasza:

4


Mire gondolsz? Amit én küldtem, nem kifejezetten drága hely. Tehát akkor újra: 20 ezer forintért senki nem fog téged altatni. Mert ahhoz aneszteziológus szakorvos szükséges, ami magánban végez ilyen beavatkozást.


Mondok egy másik példát, csak hogy érzékeld a különbséget. Vastagbéltükrözés magánban: 60 ezer forint. Vastagbéltükrözés magánban altatással: 140 ezer forint.


Az altatás egy elég komoly beavatkozás, ahol altatás előtt, közben, után is monitorozás szükséges. Ez nem olyan, hogy kapsz egy injekciót, alszol egy jót mint szombat délután 2-kor és 4-kor meg felébredsz. Nem véletlenül drága mint a fene. Ha nem lenne az, boldog-boldogtalan altattatná magát, kinek van szüksége éberen egy foghúzásra vagy egy vastagbéltükrözésre.


Úgyhogy ha olyan illúzióid lennének, hogy 20-30 ezer forintból megúszod az altatásos procedúrát, akkor azt most felejtsd el, mert nem fogod. Zsebbe nyúlós sztori, ha tetszik, ha nem.

2022. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy mindennek külön ára van. Nem gondoltam azt hogy 20-30 ezerből megúszom. Annyit írtam, hogy nem minden fogászaton egyformák az árak. Mivel az interneten több árlista is van.
2022. aug. 23. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor azokból kell választani.
2022. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6


Világos. Én pedig azt írtam, hogy ennél olcsóbban nem nagyon fogsz találni.

2022. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Itt ugye az anesztézia dobja meg az árakat, plusz kell hozzá ember, műszerek, plusz újraélesztő eszközök. 150 ezer alatt sehol sem találsz altatást és akkor még ehhez hozzájön a kezelés ára. Kérni kell árajánlatot.
2022. aug. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mondjuk sok helyen ez éber szedációt jelent csak, az olcsóbb.
2022. aug. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!