Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen árban van foghúzás...

Milyen árban van foghúzás manapság?

Figyelt kérdés

A napokban elkezdett megint fájni egy régebbi rossz fogam. A alsó részen a első nagy örlő fogam. A gond hogy a fog negyede hiányzik. (az egyik sarka teljesen gyökérig)

No de van egy gond is a egésszel. A nyelvemnek már nincs helye egyáltalán. Még gyerekkoromban volt egy nagy esésem amikor 3 részre tört a álkapcsom és a bal oldal a alsó összes fog befele dől. Most viszont nemrég elkezdett feszülni a egész sor ahogy érzem.

Milyen áron húznák ki kb a 3/4 örlő fogamat? A koronája nemnagyon van meg.

Ne gyertek most fog ápolással.. Olyan helyen dolgozok ahol a acélgerendát is megeszi a levegő nem hogy még a fogunkat. Maszk meg minden semmit se ér... És kezd pokoli lenni a fogfájás. Miskolc vagy Kazincbarcika körül nézelődöm. tb-m az nincs.



2022. aug. 31. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Ez eléggé komplex problémának hangzik, nem biztos, hogy úgy oldják meg, ahogy elképzeled.


Magánban egy konzultáció többe kerül, mint amibe egyhavi TB kerülne. Egyébként úgy 40 ezertől indul egy foghúzás.

2022. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Olyan 4 éve voltam fogorvosnál legutóbb, 10k-ért gyökérkezelte az egyik fogamat... Ehhez viszonyíts. Nem hiszem, hogy sokba kerülne.
2022. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Magánban egy konzultáció többe kerül, mint amibe egyhavi TB kerülne. Egyébként úgy 40 ezertől indul egy foghúzás."


Miről beszélsz :D :D :D Pesten 15-ért húzták ki a fogamat egy szuper, modern rendelőben, meg 5 e volt a röntgen.

ja, közben megnéztem, drágább lett. már 16 e :D

2022. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 40??? Akkor jó nagy hülyeséget írtam.


De ez is egy megoldás: [link]

2022. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10 ezer volt múlt hónapban. Magán. De lehet, hogy azért, mert ismer.
2022. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rosszul hiszed kettes. Egy sima húzás 15-20, gyökér húzás 20-25, gyökérkezelés csatornánként kb 40-50 mire teljesen kész.
2022. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akik 10-15 ezerérét huzatják a fogukat, tegyenek egy szívességet, és linkeljék be az orvost. Nagyon hálásak lesznek nekik az oldal látogatói.


Előre is köszi.

2022. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

Pedig megyeszékhely.

2022. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát igen elég komplex így. De konkretan bal also fogsort egy az egyben ki kellene venni annyira be van dőlva. Tenyleg durva eses volt gyerekkent anno.

Ahogy most így írjatok. Ha nincs meg a koronaja akkor gyoker eltavolitasnak fogja valoszinuleg szamolni. Nekem mindegy mit szamol csak legyen kiveve mert a nyelvem szetvagja ahogy napi vagy 50x raharapok mert nincs helye. Valszeg a ősszes mondhato 45° dolesszogu fog kivetele lesz a ajanlata?

2022. aug. 31. 22:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem bölcsességfog húzás volt 20 ezer magánban 1 hete. Gyökéreltávolítás kb. 40-60 magánúton, mert azt sima orvos nem tudja kihúzni, szájsebészet. Szentkirályiban kellene, ha pesti vagy megkérdezni, mert sürgős ellátásban nem kell fizetni.
2022. szept. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!