Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnottkori fogszabalyozasnak...

Felnottkori fogszabalyozasnak van ertelme?

Figyelt kérdés

Az also fogsorom elol ossze van torlodva. Nem veszes de annyira igen, hogy engem picit zavar.

Ezen felul a felso 6osaim is kicsit kiallnak. Bolcsessegfogaim mar nincsenek (pont ezmiatt)

Erdemes 42 evesen belefogni ebbe a proceduraba?

Esztetikai gondot nem okoz, inkabb csak picit nehezebb tisztitani elol.

Fogaim epek, egeszsegesek, 1 tomott fogam van.

Sokan mondjak, h utana oar ev mulva ugyis visszaall (az ejszakai sin ellenere is)

Koszi, ha megosztof a tapasztalatod

42/F



#felnőttkor #Fogszabályozas
2022. szept. 7. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Ha nincs esztétikai gondod vele, akkor mégis minek? Azért hogy teletömd a fogorvos zsebét pénzzel?


42 éves korodig csak 1 lyukas fogad volt, akkor jól karbantartod őket.

2022. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Én 30 évesen csináltattam, 5 év alatt nem álltak vissza (kivehető fogszabi + fix retainer mellett). Megéri!
2022. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
5 éve 400ért megcsinálták, most 1 millión túl. Nem mindegy azért..
2022. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

azert mert pl a felso 6osaim nemileg kifele allnak, neha beleharapok a szam belsejebe, konnyebben beleragadnak a szalas husok


illetve alul nagyon durvan fogkovesedik a fogam es a szemfogam/metszofogam kozott van egy elzart res, ahol nehezen tudom kitakaritani :/

2022. szept. 9. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor állnak vissza,ha nem hordod az éjszakait.Azért 4-5 év kell neki lazán
2022. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!