Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Így néz ki a szajpadlasom....

Így néz ki a szajpadlasom. Lehet, hogy rákos vagyok? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


Csak nekem nem ilyen sok kicsi, hanem 2 nagyobb folt. Nem fáj, nem vérzik és nem tudom mióta ilyen, nem szoktam nézegetni a szajpadlasom. Véletlenül vettem ma észre és teljesen bepanikoltam. Aludni se tudok. 25/L


2022. szept. 18. 02:29
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Jobb ha tudod, hogy soha senki sem diagnosztizált rákot egy kép alapján. Egy ilyen dudor nagyon sok mindentől lehet, kezdve egy kis irritaciotol. A szövettan mondja meg hogy ez mi. Kérdés hogy akarod-e az eljárást?
2022. szept. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Fél évente eljársz fogorvoshoz ellenőrzésre, gondolom, csak szólt volna, ha gond van
2022. szept. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Ki a fene jár félévente fogorvoshoz? Még terhesen se kellett, nagyon rossz szájhigiénia kell ahhoz, hogy 6 hónap alatt annyit romoljon egy fog. Évente a fogkőleszedéssel egyetemben bőven elég megnézetni
2022. szept. 18. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem dudor, nem turemkedik ki.

Tavasszal voltam utoljára fogorvosnal tömés miatt de simán lehet hogy akkor még nem volt ilyen.

2022. szept. 18. 06:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen bármitől lehet. Gyulladás, stb. A fehér foltok veszélyesebb.
2022. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!