Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy db műfog mennyibe kerül?

Egy db műfog mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Az egyik első metszőfogam fele kb 6-7 éve letört, és a letört darabot vissza tették. Azóta a törés vonala látszik, és ma vettem észre hogy máshol is vannak vonalak (repedések), amik nem akkor keletkezhettek.

Ki szeretném huzatni az egész fogat, és 1db műfogat szeretnék oda csináltatni. Mennyibe kerülhet? És ha kiszedhetőset szeretnék az mennyi lehet?

Hozzá teszem még nem múltam 18



2022. szept. 18. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
ILYEN NINCS!
2022. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a gyökere, kár kihuzatni. Tetessél rá koronát. Az olcsóbb is sokkal, mint egy implantált fog.
2022. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

állkapocsba ültetett implantátum 100-200e forint között van. Maga a fog rá kb 40-50e között. Helyfüggő és ezt a fajta pótlást a TB nem állja.


vagy koronát kell rá tetetni vagy hidat. Ott is 40-50e/fog. Ha 1et akarsz pótolni akkor is lecsiszolják a mellette lévő 2 fogat, ami tartani fogja a hidat. A fogakat nem állja a tb.

2022. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 mitől függ hogy koronát vagy hidat kell? Az én fogamnak kicsivel több mint a fele tört le, es ugye vissza tették. Csak elég gyengének érzem... Nem használom semmihez...
2022. szept. 18. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a gyökér, nem kell híd, elég a korona.
2022. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha viszont nem elég a korona, el lehet gondolkozni a beültetésen, mert akkor nem kell lecsiszolni a mellette levő jó fogakat.
2022. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A gyökér szerintem jó... Csak időnként fáj a fogam, eltérő mikor. Van hogy havi1x vagy hetente. nemtudom hogy ennek van e köze a gyökérhez.
2022. szept. 18. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Ezt törött fogat is lecsiszolhatják,és tesznek rá 1 koronát .

A híd azt jelenti,hogy valamelyik mellette valót is lecsiszolnak,és 2 egyben lévő koronát ragasztanak rá.Ez igy erősebb lesz.3 nem csiszolnak,felesleges .

2022. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmész egy fogorvoshoz, csináltok egy röntgent és megmondja a lehetőségeket. Korona, híd vagy implantátum. Távolról ennél többet nem lehet mondani.
2022. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!