Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi ido alatt gyogyul be a...

Mennyi ido alatt gyogyul be a kizutott fognak a helye?

Figyelt kérdés

Ma volt (pontosabban 10.35-kor) 4 napos a foghuzasom. Tukorben nem latok benne lyukat, es a nyelvemmel sem, csak egy kis melyedes, egy ”gödör” van ott. Tenyleg lehetseges, hogy 4 nap alatt osszehuzodott a seb?

(Nem volt varrva.)


2022. okt. 3. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hete húztàk ki,és még mindif van kis mélyedés benne.
2022. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztem ez sok mindentől függ.


Több mint 2 hete kihúzták a bölcsességfogam. Letört a teteje, nem látszódott ki teljesen, 10 percig tartott kihúzni.

Most fog teljesen összehúzódni, és még mindig sajog kicsit, bár hozzáteszem, energiaital-függő vagyok, ami biztos nem gyorsította gyógyulást.

2022. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem ma ugye 5 napos. Most azon a felen tudtam mar enni (nem kemenyet, csak egy kis puhara fozott rizst meg csirkecombot). Nem fajta egyaltalan. Kis tukorrel lyukat nem latok benne, egyaltalan nem faj mar. Furcsa, mert az elso fogamat mikor kihuztak, vagy 1 hetig fajt a helye, sokaig nem tudtam ott enni, es tobb hetig ott volt a gödör a helyen.
2022. okt. 4. 17:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!