Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha csak kis tűszúrásnyi...

Ha csak kis tűszúrásnyi helyeken vannak elszuvasodva a fogaim azt is ugyanannyiért csinálja meg a fogorvos mint a rendes tömést?

Figyelt kérdés
Két fogamon vannak egymás mellett kis fekete pöttyök.Milyen eljárással lehet ezeket megcsináltatni?Mert nem vagyok benne biztos, hogy töméssel szokás-e ezt vagy máshogy.Illetve ha tudjátok ez mennyibe kerülne nagyjából nagyon megköszönném ha leírnátok.

2022. okt. 4. 05:10
 1/10 anonim ***** válasza:
TB finanszírozott vagy magán? Elmész orvoshoz és megmondja, itt ezt lehetetlen így megmondani.
2022. okt. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magánra gondoltam
2022. okt. 4. 06:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik fog, elég-e csak csiszolni, nem biztos, hogy tömni kell, senki nem tudja ezt itt megmondani csak, ha elmész.
2022. okt. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy lyukas/szuvas, lehet felületi elszíneződés is.
2022. okt. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát de fekete sajnos az azért nagyon mástól nem lehet szerintem :( mindegy termeszetesen én is tudom, hogy majd a doki tudja de addig is jó lett volna ha van valami elképzelésem az összeget illetően és ezért gondoltam hogy írok
2022. okt. 4. 10:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha ilyesmi: [link]


Akkor az nem feltétlen szuvasodás.

2022. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ahh 6-os köszi igen, pont ilyen.Sajnos az elmúlt pár hétben elég rosszul voltam lelkileg csak aludni tudtam egész nap és kicsit elhanyagoltam szegény fogaim.Aztán ma reggel láttam rajtuk ezeket a kis pöttyöket és nagyon megijedtem :(.De ha nem szuvasodás akkor nem tudod véletlenül mi ez?vagy hogy találtad ezt a képet?
2022. okt. 4. 12:26
 8/10 A kérdező kommentje:
Van nekem is lezárt barázdám lehet ahhoz van valami köze.
2022. okt. 4. 12:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne magán orvoshoz menj, az államiban éppen olyan jól megcsinálják, a tömés ingyenes, felesleges ezért pénzt kiadni, pláne, ha ilyen kicsi a lyuk. Igen, ezt is tömni fogják. Ki van akasztva a rendelőben egy tábla, hogy melyik utca melyik fogorvoshoz tartozik.
2022. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Rontgent is érdemes csináltati mert amit te latsz az alatta lehet hogy sokkal nagyobb tehat a szuvasodas altalaban alatta (belul van ás nagyobb).............En láttam 5000 ért is rontgent és 10000 ért is.... En ezeket meg szoktam tartani emailben elkuldik utána és akkor az is valami. De minden képpen a fogpótlas is sokba kerul tehat a fog megmentése a legjobb.....Meg van hogy ingyen rontgent is lattam hirdetve, gondolom reklám celjabol csinálták..........Facebook-on láttam.........
2022. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!