Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogzuhanyról szeretnék tanácso...

Fogzuhanyról szeretnék tanácsot kérni, mert vásárolni szeretnék egy jó minőségűt?

Figyelt kérdés
amit a gúglin találtam, az a xiaomi oclean w1, és a xiaomi soocas w3 pro "okos-szájzuhanyok"

#szájzuhany #fogzuhany #okos-szájzuhany
2022. okt. 8. 22:07
 1/5 A kérdező kommentje:
sokfélét láttam a neten, de látatlanban csak úgy mernék rendelni,ha legalább egy tapasztalatot olvashatok bármelyikről
2022. okt. 8. 22:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csak nincs valami speciális igényed, akkor a legolcsóbb is kit tudja veretni a fogaid közül a beragadt dolgokat.

Én személy szerint ilyesmiből nem vennék ilyen hiper-szuper drágát. Kicsit meglazul, eléred a tömítésük és egyből beáznak. Ha csapvízzel használod akkor meg lerakódik bennük egy csomó szutyok, bepenészedik, bevízkövesedik, rossz szaga lesz.

2022. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, meggondolom...még néhány tapasztalatra várok, aztán szétnézek a boltokban. Amit jeleztem, az 25 alatt van, és atombiztosnak hirdetik.

Ketten használnánk a nejemmel

2022. okt. 9. 04:38
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem éri meg. Egy fogselyem sokkal többet érsz el, jobban kitudod szedni vele a lepedéket, kaja maradékot. Nekem volt két fajta is, legmagasabb fokozaton sem tudtam azt az eredményt elérni, amit fogselyemmel. Philips és Oral B volt, meg nem mondom a típusukat, de mindkettő 20ezren felül voltak.
2022. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, most rendeltem meg a xiaomi okosfogzuhanyát..próba szerencse.

Délelőtt szétnéztem olyan helyeken, melyekben kimondottan a higéniával, test-karbantartással foglalkoznak..nos vagy nem árultak, vagy egy féle volt 40eForintér. Nincs rá igény, mondta némelyik eladó.


De köszönöm a segítséget. Amit rendeltem, az 24e tokkal-vonóval. A fogorvosom lelkesen javasolta, mert a fogaim szépek, ettől csak jobb lehet, mintnamfoggkefe/krém kombótól.

75 éves vagyok, és eredetiek a fogaim. Enyi áldozatot bőven megér.(a nejem szintén 75, és az ő fogai is gyáriak)

2022. okt. 10. 17:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!