Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lehet a szám minden...

Mitől lehet a szám minden reggelre összeragadva?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek ilyen, vagy hasonló? Minden reggel, ahogy papírzsebkendőbe megtörlöm, teljesen barna krémes lesz a zsebkendő a számtól. Kb egy hónapja.
2010. szept. 27. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, legalábbis nekem minden reggel ilyen ragacsos, eddig nem figyeltem nagyon oda rá, gondolom éjszaka kiszáradt azért.
2010. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha kiszáradt, akkor miért van összeragadva? És mitől barna?
2010. szept. 27. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz.. Elég furán hangzik amit írtál.
2010. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vértől ilyen a zsebkendő?
2010. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 dologtól lehet ilyen: akár kis mennyiségű ínyvérzéstől is, esetleg, ha dohányzol, akkor attól is. Nem feltételezve azt, hogy minden elalvás előtt csokit majszolsz, mert akkor tuti sejtenéd :)
2010. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csokitól biztosan nem lehet, eleinte inkább véres volt, férjem azt mondta, biztos a rossz fogaim miatt. Nem dohányzom, babát várok egyébként.
2010. szept. 27. 15:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha várandós vagy, mindenképpen doki !! Akármilyen vitaminhiányod, vagy komolyabb bajod is lehet!!!!
2010. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Így mindenképpen doki tényleg, ez nem játék!

Én erősen dohányzom nekem tuti attól van.

2010. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!