Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon várom, hogy fogszabályz...

Nagyon várom, hogy fogszabályzóm legyen. Rosszul teszem?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz fogszabályzóm. Nagyon ferdék a fogaim . Tudom, hogy szenvedés lesz. De mosolyogni se szoktam csak ha eltakarom a szám vagy csukott szájjal és már alig várom h ha fogszabival is de mosolyogni tudjak :D
2010. szept. 27. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mért tennéd rosszul? Anno én is vártam. Néha fáj, de azért belehalni nem kell.
2010. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem teszed rosszul, én már aludni sem tudtam, annyira vártam. föltették, tök poén volt, 2,5 év után leszedték, néha fáj, de szép lesz!

sok sikert Neked!:)

2010. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én meg a vakbélműtétemet várom... Nem tudom mit kell ezt ennyire várni. Manapság ez a menő? Aztán te tudod, várjad.
2010. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szerinted az menőség, hogy valaki foglalkozik az egészségével, akkor igen, szerencsére egyre "menőbb".
2010. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
juj de menő leszek ha nemtom becsukni a szám :D
2010. szept. 28. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is vártam...mondjuk én sokat is dolgoztam, hogy legyen meg az ára. De most, hogy megvan csakis büszkélkedni tudok vele.
2010. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Nem lesz szenvedés:) Persze, van amikor érzékenyek lesznek a fogaid, de a szenvedéstől ez elég távol esik:)

2. Ha ennyire várod, akkor remélem élvezni is fogod a fogszabályzós hónapokat:) Én 25 éves vagyok, és január óta van fogszabályzóm (minifém) Szinte sajnálom, hogy 3-4 hónap múlva le kell venni:))

2010. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnap 19:57

Menő? Nem ez a legmegfelelőbb kifejezés, de igenis divattá vált a fogszabályozás.

És nem "menőzésből" mondom, de büszke vagyok rá, hogy 3 év alatt sikerült annyi pénzt összespórolnom, hogy megcsináltassam, és pár hónap múlva gyönyörű, szabályos fogsorom lesz:)

Nem viccből adok ki közel 400 ezer forintot erre...

2010. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!