Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fehér színű műfogsorrag...

Milyen fehér színű műfogsorragasztót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Interneten kerestem műfogsorrögzítőket, de egyik oldalon sem írják azt, hogy a krémnek milyen színe van. Mindenképpen fehér színűre lenne szükségem. Néztem a Coregát és a Blendadentet, azoknak milyen színe van?

2022. okt. 29. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazság szerint én mindig megnéztem a boltban, mivel azonos márkának van rózsaszín, és fehér változata is. Amit használtam - DM saját márkás - már nem gyártják. DE annyit tudok, a régi Corega (az egyik) az rózsaszín volt, mert először nem tudtam, hogy létezik rózsaszín változat.

Most van egy új, TALÁN az fehér...

[link]

2022. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fehér miért jobb?

Elvileg nem látszódik, de ha mégis, akkor úgyis az ínynél van, ami meg rózsaszín.

2022. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy Halloweeni jelmezhez használnám vámpírfog felragasztásához és interneten láttam, hogy ha rózsaszínt használnék akkor átlátszana és rózsaszínűnek tűnne a fog.
2022. okt. 29. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!