Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » TB alapon ki lehet műtetni...

TB alapon ki lehet műtetni bölcsességfogakat?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy állami ellátásban a foghúzás ingyenes. Viszont ha még nem nőttek ki a bölcsességfogak, de kezdenek gondot okozni (nyomják a többi fogat, fáj), akkor ugyebár sebészeti beavatkozás kell. Ezt is tudja a tb támogatni vagy ez már mindenképp magán ellátást kér?

2022. okt. 31. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem igen. De miert nem kerdezed meg a fogseben?
2022. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. okt. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. A szájsebészet is ingyenes.
2022. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Egy nagyon régi emlékemet jutattál eszembe. Tudom miről beszélsz. Ha megröntgenezik a röntgenen látni lehet, hogy egyáltalán ki tudna-e bújni a bölcsességfogad. Ha fáj ki kell, hogy szedjék. Nekem egy felső tudott valahogy "kibújni" nagy nehezen, csámpás is lett az első két metszőfogam tőle. Maradék három úgy lett kivésve, hogy nem is látszott ki semmi a fogakból.
2022. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!