Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghuzas után három héttel...

Foghuzas után három héttel vörös az iny és puha hólyag szeru valami van a seb helyen ami vérzik , mi lehet ez ?

Figyelt kérdés
3hete szajsebesz húzta ki a fogam .Orult fájdalmaim voltak 8napig 6fajdalomcsillapitoval is sírtam de szólt ,hogy fájni fog mert nagyon felpiszkálta .A seb helyen egy hete vörös lett az iny és nagyon puha mint valami kocsonya és mozog mintha hólyag nőtt volna ra , vérzik is picit .Keddre kaptam időpontot megnézni .Fájni nem faj , mi lehet ez ? A lyuk már egyáltalán nem látszik mintha rá nőtt volna ez a hólyag szerű

#vérzés #szájsebész #seb #foghúzás #Foghúzas után hólyag
2022. nov. 3. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék hülyeséget mondani, de mivel húzás volt és nem fáj, nem lehet, hogy ez vérdugó amit látsz? Bár az 3 hétre rá érdekes lenne, mert általában napokkal a húzás után jelenik meg. Tehát ez már begyógyult és úgy van ott..?

MIndenesetre jól tetted, hogy kértél egyből egy időpontot vele.

2022. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ah szerintem sajnos az nem lehet , 3hetesen már szépnek kene kinézni a lyuknak egyre kisebbbek és ugye rózsaszínű inynek ,de a lyuknak nyoma sincs .Nagyon felek ,hogy valami talyog és majd fel vágja … persze azonnal hívtam a dokit ,de sajnos csak jovohetre adott addig idegeskedek .A másik ,hogy külföldön elek és alapbol 300ezer ftert húzta ki itt sajnos orult drága .. és nem tudom ezt most garanciálisan meg kene ,hogy csinálja nem ? Egyszerűen már nem engedhetem meg magamnak ,hogy újra ennyit fizessek :( de persze felek ,mert tényleg úgy néz ki mintha a fog helyre nőtt volna ez rá és az nyilván nem maradhat ott .Meg ugye mindenképp szeretném potoltatni nyáron Magyarországon implantatummal.
2022. nov. 4. 08:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja akkor tényleg nem lehet már vérdugó ez.. Hát az őszintét megvallva megéltem én is már számos problémát fogaimmal pedig aztán még fiatal vagyok, meg tökre vigyázok rá, szüleimnek is problémásak voltak ez van. De ilyenem még nem volt, hogy hasonló keletkezett volna.

Jó volna azt kiderítened tényleg, hogy árban ilyenkor mi a módi, ha felmerül egy ilyen komplikáció.

Én abból indulok ki, hogy volt egyszer egy elcseszett gyökérkezelésem, mert kicsit érzékeny maradt a fog, le is jött belőle darab. De mikor mentem a dokimhoz és tömte, újra kért pénzt érte.

De megértelek amúgy, mert ez brutál sok pénz. De az pozitív, hogy így is inkább elmész és nem halogatod! Most még nem fáj, de aztán ki tudja.

2022. nov. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ah nekem meg sosem volt semmi probléma képet nem tudom, hogy kell ide csatolni de nemtudom ki bírom-e keddig ,mármint nem faj csak zavar és felek ,hogy ki durran .Megpróbálok majd finoman célozni az orvosnak a garanciara.Tényleg mindent betartottam húzás utáni szabalyokat és a neten se találok képek közül hasonlót :( így otletem sincs mi lehet ez milyen kezelesre készüljek fel lelkileg ,de köszönöm ,hogy próbálsz segíteni !
2022. nov. 4. 13:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, nincs gyulladásban szerintem, tehát nagy baj csak nincs. de tudom, hogy rossz várni ilyenkor nagyon.
2022. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ma megyek majd vissza délután ,de tegnap reggel arra keltem ,hogy érzek a seb helyen valami hegyes éles dolgot .Úgyhogy vagy esetleg kaja ment oda és osszeforrt vagy beszorult vagy benne hagyott valamit a doki … gondolom az miatt gyulladt be .Olvastam ,hogy ezek a csont szilánkok maguktól is kilokodhetnek ,de attól is tartok ,hogy fel vágja és kibányássza … nyilván megkell csinalni ! Remélhetőleg ha benne hagyott valamit akkor ingyen ! Nem is értem utánna miért nem rontgenezte meg ,csak kicsit igazsagtalan ,ha fel vágja az inyem ,hogy miatta szenvedek.
2022. nov. 8. 09:09
 7/10 A kérdező kommentje:
Na kaptam erzestelenitot ,ki szedte a fog darabot azt mondta halott fog darab volt benne , és kitakaritotta a sebet ,majd közölte ilyet meg nem látott csak hátsóbb fogaknal és ,hogy csont gyulladásom van.Kaptam antibiotikumot , és fájdalom csillapítot jovoheten kedden kell mennem vissza kontrollra , a takarítás részt inkább kapargatásnak éreztem ,mint múltkor mikor kaparta ki a fogam ,de nem fajt , a vörös hólyag kinezetu íny eltűnt ,szóval megtisztitotta mostmár csak az üres lyuk van a helyen ,remelem mostmár minden rendben lesz, jövő hétig nem mehetek dolgozni , és enni Kb semmit , ugye tejtermeket tilos , alapból nem eszek mert érzékeny vagyok rá ,de azt mondta se meleget ,se hideget … hat mit mondjak? Fogyókúra hahaha , erre valami tippek ,hogy ne haljak éhen ? Most kezd kimenni az erzestelenito ,de abban bízom mostmár nem lesznek olyan erős fájdalmaim mint múltkor ,minimális persze oke ,de a múltkori az brutális volt ,ja és hála istennek több lóvéval nem akasztott le telejsen ingyen csinálta !
2022. nov. 8. 17:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Azta most olvasom vissza a dolgokat ez nem semmi, ilyet még én se hallottam, hogy benne maradt fog darab és azt akarta kilökni a helye. Érdekes.

De a lényeg, hogy túl vagy rajta! Most már tuti minden oké lesz ha begyógyul.

2022. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán mert így ,hogy nem vágta fel hanem kapirgalta és ugye benne hagyta aztán újra ki kaparta így annyira megsértette az állkapocs csontom,hogy közölte a sima implant nem is lesz elég hanem csontpotlas kell .Eszem meg áll ,hogy ilyen szakember letezik .. Szerintem ez az o hibája az én hibambol nemtud úgy megserulni az állkapocs csontom ha józan paraszti ésszel át gondolom .. Nem is megyek vissza hozza többet …:( majd keresek mas orvost de nagyon felek a csontpotlastol
2023. jan. 8. 12:39
 10/10 anonim ***** válasza:

A válaszoló voltam, Jéézusom ez most komoly?? Ezt nem hiszem el, hát ez fixen a doki hibája akkor, ahogy írod!

Lehet én ezt nem hagynám ennyiben, pláne, ha ennyi pénzed volt ebben.. nagyon sajnálom tényleg.

2023. jan. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!