Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális ha a húzás után pár...

Normális ha a húzás után pár nappal érzem a fogsorom azon részét,ahol húzták a fogat? Alsó bölcsességfogról van szó.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom tettem már fel ilyen kategóriában kérdést. Most sokkal nehezebb volt a fog eltávolítása, minimum 15 perc, rángatta is a fogam meg az állkapcsom a doktornő mire valahogy kiszedte egyben a bölcsességfogat,de végülis nem lett műtét.

Szedem az antibiotikumot,betartok mindent,de még 2 nappal utána is olyan,mintha érezném azon az oldalon a fogsorom,ahol kiszedte és ahová beadta az érzéstelenítőt. Kicsit olyan feszítő érzés. Meg néha bizsereg.Szerencsére a fogam helyet egyáltalán nem érzem,csak a többi fogam.

Lehet attól,hogy megerőltetés érte az arcom azon felét?

Amúgy minden okés,fel van dagadva,de szépen lassan lappad le. Szerencsére gyulladásnak esélye sincs, és még lesz egy varatszedésem szerdán.

Nem,sajnos nem tudom felhívni se a saját orvosom,se a szájsebészem,mert mindkettő elment szabira.



2022. nov. 4. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2022. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 nappal utána, főleg, ha varrták is, normális.
2022. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nyilván egy hozzáértő tudná ezt leginkább megválaszolni, de nekem még a fülemnél is sajgott, és hőemelkedésem is volt, miután kihúzták a bölcsességfogam pár hónapja.
2022. nov. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-as

Ne is mondd. Nekem is feldagadt az arcom, volt lázam is egy este,egy este pedig hőemelkedésem.

Szerdán megyek varratszedésre, ma kérdeztem az orvost telefonon és mondta,hogy szerdán megnézi mi a helyzet.Szerencsére a héten már rendel az orvosom,aki nagyon normális és alapos.

Nem úgy mint a szájsebész..

2022. nov. 7. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
szia..kiderült mitől volt ez a feszítő bizsergő érzés? Sajnos most nekem is ez van húzás után
2023. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ti államiba vagy magán szájsebésznél voltatok?
febr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!