Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászaton a nyálszívó nagyon...

Fogászaton a nyálszívó nagyon ki szívta a számat belülről mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom akad-e köztünk olyan aki járt már így, 3 napja tömték a fogam és a nyálszívó több mint fél órán keresztül ugyan ott volt. Éreztem hogy oda van már ragadva a számnak belül mint egy pióca mikor ki vette az asszisztens nehézkesen jött ki.

Meg nyúlt a bőr és egy lógó erősen fájó seb lett belőle... Annyira fáj hogy az agyamig megy a fájdalom és nem tudok tőle enni meg úgy alapjáraton létezni olyan erős a fájdalom, semmilyen fájdalom csillapító nem jó rá. (Őszintén tegnapig azt hittem, hogy a fogam fáj mert olyan erős a fájdalom, hogy nem éreztem azt se pontosan honnan jöhet) Nem tudok ügyeletre menni a napokban se szájsebészetre.

Ti mit tennétek? Volt már veletek ilyen? Lehetséges ez hogy a nyálszívó így kiszívja a számat?

Corsodyllal meglocsolom, majd kb. negyedóra és megnyugszik akkor nem fáj annyira.



2022. nov. 12. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyesmi, a Gengigel volt rá a legjobb abból, amikkel próbálkoztam.
2022. nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gengigel gél nekem is bevált. Én volt, hogy magamnak arrébb tettem a nyálelszívót amikor éreztem, hogy kellemetlen.
2022. nov. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megkérheted hogy tegye odébb, aki nem felejti el doki az meg is csinálja pont ezek miatt.
2022. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen tud ilyen mértékű fájdalmat okozni.

Mindenesetre ki próbálom akkor ezt a Gengigelt :)

2022. nov. 12. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!