Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért vérzik a fogam fogmosás...

Miért vérzik a fogam fogmosás közben?

Figyelt kérdés

Néha ha pl eszek akkor is

Valami keményebbet pl ropogós kenyér széle

Elkezd picikét vérezni


2022. nov. 12. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Érzékeny az ínyed.
2022. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Be van gyulladva azért. Menj el fogkőleszedésre,ha voltál,akkor tisztítsd jobban. Fogköztisztitó kefét is használj és ahol vérzik ott mosd jobban hisz azért van begyulladva,mert ott nincs rendesen tisztítva.
2022. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Több oka is lehet. Enyhe ínygyulladás, C vitamin hiány vagy vérlemezke/véralvadási faktor-probléma miatt hematológiai ok.
2022. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Érzékeny az ínyed, vagy a fogfeke eleve kidörzsöli és erre ha eszel, már azonnal kijön a probléma. Használj ínyerősítő fogkefét és szájvizet is.
2022. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ínyed vérzik, nem a fogad.
2022. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Pomt azt akartam írni mint a 4-es. Foginygyulladás, c vitamin hiány. Nekem pl. az utóbbi miatt vérzett.
2022. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érzékeny az ínyed.Használhatsz hozzá nem kemény fejű fogkefét,fogkrémet és akár szájvizet is.Ha bevan gyulladva fogkőleszedés évente legalább 1x
2022. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok ínyerősìtő fogkrémet és puha fogkefét akartam írni, most látom mit írtam véletlenül. Bocsi.
2022. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!