Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Koronahosszabitasrol szeretnek...

Koronahosszabitasrol szeretnek kerdezni. Volt mar itt valakinek olyan? Plusz azt szeretnem kerdezni hogy Pecsett tud e valaki fogorvost aki ilyesmit csinal?

Figyelt kérdés

#fogorvos #korona hosszabitas
2022. nov. 14. 22:20
 1/4 Cubina ***** válasza:

Nekem pont ma/illetve most már tegnap csinálták.

Begyulladt az egyik fogam gyökere és az egészségházban nem kezelték normálisan, és letört szinte az egész, alá is szuvasodott.

Így nem lehetett felépíteni, mert nem volt elég anyag, ezért küldött koronahosszabbításra a magán fogorvos. Előtte levágott az ínyemből is, de az nem volt elég. Mivel az a szemfog egy hidat tart, fontos a megmentése.

Majd csak 26-án megyek vissza a másik dokinőhöz, akkor fog kiderülni, hogy fel lehet-e most már építeni azt a fogat a hosszabbított koronával.

Kaptam érzéstelenítőt, picit fájt a végén, de el lehetett viselni. Mondta a doki hogy mindenképpen vegyek be Cataflamot, mert nagyon fog fájni.

Az érzéstelenítő elmúlása után bevettem egyet, és este még egyet. Nem mondhatnám hogy fáj, inkább csak érzékeny, de azért lefekvés előtt beveszek még egyet a biztonság kedvéért. :)

Én pesti vagyok, itt találtam sokszori keresés után nagyon jó magán fogorvost. Azt hiszem, hogy ez nem lehet egy gyakori beavatkozás itt nálunk, még sose hallottam róla ezelőtt. Hívj fel szerintem ott egy magándokit és kérdezd meg hogy csinálnak-e ilyet. Neten is olvashatsz visszajelzéseket az adott rendelőről, hogy bánnak az emberrel, hogy dolgoznak, stb.

2022. nov. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.
2022. nov. 18. 08:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Megkerdezhetnem meg hogy melyik orovsnal voltal Budapesten es mennyibe kerult maga a korona hosszabitas?
2022. dec. 11. 11:40
 4/4 Cubina ***** válasza:

Szia! A MindentMent egyik rendelőjében, 1149 Pillangó utca 12, a Fogarasi úti Tesco mellett vannak. Azóta csappal már fel is építette a doktornő azt a fogat, úgyhogy hála neki, nem kellett kihúzni.

38500 forint a hosszabbítás, azt nem ő csinálta, hanem az egyik kolléganője, a nevére nem emlékszem, de úgyis megmondják ha felhívod őket. Valamennyi kedvezményt is fogsz kapni.


[link]

Itt online lehet időpontot is kérni vagy ott a telefonszámuk. Először Márkus Dóra doktornőhöz kérj időpontot, ő megnéz mindent, csináltat egy röntgent és tovább küld.

2022. dec. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!