Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok?

Fogszabályzósok?

Figyelt kérdés
Kedd óta van alsó-felső fogszabim, és folyamatosan törik a brekettek a számat belülről. Van itthon viasz, de eddig az nem nagyon használt, pedig minden nap bekentem vele az ínyem. Újabban Gengigél nevű kenőcsöt használok, attól már kicsit jobb lett. Kb meddig fogja törni az ínyem? 1 het utan elmulik?
2022. nov. 26. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A viasszal nem az inyedet kell kenni, hanem a fogszabalyzora csinalni belole kis 'parnakat' hogy ne torje a szadat.
2022. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak az #1 válaszát tudom ismételni
2022. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm!

És ha eszek akkor a párnácskákat le kell venni a brekettekről?

2022. nov. 27. 08:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lejonnek azok maguktol is, de amugy ja, szedd le.


Nem teljesen ertem egyebkent az egeszet: a fogszabalyzos doki mindezt nem mondta el...?

2022. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De elmondta, csak valószínűleg nem emlékszem rá, mert inkább anyukámmal beszélt jobban a doktornő
2022. nov. 27. 11:35
 6/6 anonim ***** válasza:

"1 het utan elmulik?"

Az, hogy mikor sérti meg az ínyed a brekett, bármikor előfordulhat. Nekem még 1 hónappal a fogszabályzó levétele előtt is megtörtént.

2022. nov. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!