Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 48 éves vagyok, hat napja...

48 éves vagyok, hat napja rögzített fogszabályzós (felső sor egyelőre). Iszonyatosan szenvedek a feszülő, húzó érzéstől és a fogfájdalomtól, mely nem csökken. Igaz egyáltalán, hogy bármely életkorban bele lehet várni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bele lehet vágni. Sajnos ez ember függő, hogy kinek mennyire feszül és fáj... El fog múlni, de lehet hogy akár egy hónap. Anyukám, amikor csinálta, akkor 2 hétig csak smoothiekon élt. Amikor nekem csinálták (16 évesen), akkor én is alig tudtam enni egy hétig. De utána a többi cserénél nem volt ilyenem szerencsére, szóval elmúlik szerintem
2022. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
87%
Igen, a tiniknek is ugyanennyire fáj.
2022. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 évig volt fenn. Csak az utolsó 2 évben nem éreztem néhány órás sajgásnál többet.

Az első két évben viszont minden húzás után napokig fájt. A felrakás után konkrétan 3-4 hétig, fájdalomcsillapítókon éltem, alig múlt el, már mehettem is húzásra. Utána megint 2 hétig iszonyatosan fájt. Fokozatosan csökkent a napok száma a 2 év alatt.

2022. dec. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Eleinte tényleg eléggé tud fájni. Nekem két hétig fáj, miután felrakták. Fogytam is tőle, mert nem tudtam úgy enni, de nem komoly. El fog múlni.
2022. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ez ennyi fàj sajnos… én 15 voltam és soha nem felejtem el hogy még joghurtot sem tudtam enni mert fàjtak a mikro nagysàgù gyümölcsdarabok amik benne voltak…
2022. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az segített, hogy minél többet rágtam, persze óvatosan.
2022. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!