Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvos kihúzza a fogam ha...

A fogorvos kihúzza a fogam ha azt kérem?

Figyelt kérdés

Nagyon rettegek a fogorvostól és van egy lyukas fogam ami elkezdett fájni. Ki szeretném húzatni. A körzetes orvos viszont elutasította.

Magán fogorvos kihúzza?


2022. dec. 19. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmenthető,és van jövője a fognak,nem húzzák ki.
2022. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél inkább menthető, annál kevésbé valószínű, hogy a fogorvos bevállalja a húzást.
2022. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, nem akarom hogy megmentsék. Nem akarok gyökerkezelést, azt akarom hogy kihúzzák.
2022. dec. 19. 19:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is mondtam a dokinak hogy húzza ki, de nem húzta. Viszont egy próbát megér. Utána mondtam hogy akkor nem kérek további kezelést és hazajöttem..

Neked lehet kihúzza. Próbáld ki. Ha más kezelést akar akkor mond hogy nem kéred, azt csá...

2022. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem kihúzta.Nem lehetett fúrni,elege volt belőle,nekem is,annyira fájt,nem tudta normálisan érzésteleníteni.Inkább mondtam kapják ki.Életem legrosszabb fájdalma volt.De inkább ez,mint hogy szenvedjek a gyökérkezelésel.Raktak a helyére implantot,azóta jobb.Kicsit néha bánom,de inkább húzzák,ki mint hogy tűrd a fájdalmat.Néhány fog nem a világvége.
2022. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
körzetin talán, ha nagyon erőlteted.
2022. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább mentsd meg előbb, ha lehet.
2022. dec. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el sűrgősségire.Momd,hogy nagyon fáj és szeretnél megszabadulni tőle.Hidd el,5 perc múlva már nem lesz bent
2022. dec. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!